Biz Kimiz

ANKA TEK OSGB, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının; ulusal ve uluslararası yasal mevzuat çerçevesinde, iş sağlığı ve güvenliği olgusunu yaygınlaştırmak üzere kabul ettiği kanunlar kapsamında, çalışma şartlarının iyileştirilmesi, iş güvenliği ve iş barışının sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla ilgili bakanlık tarafından 2014 yılında yetki alarak kurulmuştur.

Misyonumuz

Çözüm ortağı olduğumuz firmaların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayan, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm yolları sunan, geniş hizmet yelpazesini en etkili şekilde ulaştıran, etik değerlerin sorumluluğunun bilincinde olarak evrensel standartlarda faaliyet veren bir kuruluş olarak büyümektir.

Vizyonumuz

Geçmişten gelen tecrübe ve alanında uzman kadrosu ile; sektörde günü kurtaran değil kalıcı,yaratıcı çözümler üreterek iş sağlığı ve güvenliği kültürünü oluşturan, sektöre yön veren Lider firma olmayı hedeflemektedir.

The builder in a construction vest and orange helmet smiling with sign ok against industrial background. Safety specialist, engineer, industry, architecture, manager, occupation, businessman, job concept

NEDEN ANKA TEK OSGB

Neden ANKA TEK

  • Uluslararası standartlarda hizmet: dünya standart normlarında hizmet vermek bilinci ile iş güvenliği kültürünü firmalara aşılamak ve kalıcı hale getirmek.
  • Efektif hizmet:işletmelerin çalışma şekline uygun esnek hizmetler vererek, kalite ve verimliliği en üst seviyeye çıkarmak
  • Etik ve şeffaf hizmet: şirketimiz ve ekip arkadaşlarımız şeffaflık ilkesinden taviz vermeden en kaliteli hizmeti sunmak ve bu hizmeti en ince detaylarına kadar müşterilerimizle paylaşmak bilinci ile hareket eder.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet:müşteri beklenti ve sorunlarına kulak verir,taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde yerine getirir,sorunlara zamanında çözüm üretir
  • Liderlik hedefinden taviz vermez:şirketimiz geçmişten gelen tecrübesi ve profesyonel çalışan kadrosu ile sektöre yön veren firmalardan olmak ve geçmişten bugüne gelen bilgi ve tecrübelerini yarınlara taşımak en büyük hedefidir.
  • Yaratıcı ve yenilikçilik:işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği sürecini yönetirken,mevcut süreci daha iyi hale getirebilmek için sürekli yeni çözümler ve imkanlar arar. Asla standartlara bağlı kalmaz.